Aktualności

Meble do 30% taniej

Najnowsza promocja marki Meble Gust to doskonała okazja do dokonania korzystnych zakupów. Teraz meble do kuchni, jadalni, salonu czy pokoju młodzieżowego można nabyć w cenach niższych nawet do 30%. Cenowe obniżki stwarzają możliwość przeprowadzenia gruntownych zmian, które w łatwy i szybki sposób odmienią wystrój wnętrz.

 

Za sprawą najnowszej...

Wakacyjne promocje

Wakacyjne promocje

Jeśli zastanawiasz się jak urządzić modne, wygodne i funkcjonalne wnętrze, sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną Meble Gust. Znajdziesz w niej inspirujące rozwiązania na aranżację wymarzonego mieszkania w korzystnej cenie.

W lipcowym wydaniu gazetki promocyjnej Meble Gust wybrane meble z systemu modułowego Koen można kupić w...

Nowość Nepo

Jak wykreować estetyczne wnętrze w korzystnej cenie? Dzięki nowemu systemowi mebli modułowych Nepo z łatwością urządzisz funkcjonalną przestrzeń pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni,  gabinetu lub przedpokoju.

Kolekcja Nepo jest prostą, a jednocześnie efektowną propozycją. Dzięki niewielkim gabarytom meble sprawdzą się przede wszystkim w...

Styczniowa gazetka promocyjna

Zainspiruj się gotowymi aranżacjami i odmień swój dom w nowym roku! W styczniowej gazetce promocyjnej Meble Gust znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań na urządzenie wymarzonego wnętrza w korzystnej cenie. Oferta obowiązuje tylko do 2 lutego i dotyczy wybranego asortymentu.

Wśród przecenionych produktów znaleźć można przydatne w każdym domu meble...