Aktualności

Wakacyjna promocja

Jeśli zastanawiasz się jak urządzić modne, wygodne i funkcjonalne wnętrze, sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną Meble Gust. Znajdziesz w niej inspirujące rozwiązania na aranżację wymarzonego mieszkania w korzystnej cenie.

W lipcowym wydaniu gazetki promocyjnej Meble Gust wybrane meble z systemu Junona Line można kupić w nowych, obniżonych cenach....

Dziesiątki sposobów na wnętrze – nowa gazetka promocyjna

W dobrze zorganizowanym wnętrzu czas płynie o wiele przyjemniej.  Warto zadbać o każdy szczegół, by poczuć się naprawdę komfortowo. Mamy dla Ciebie dziesiątki pomysłów na urządzenie salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego i kuchni. Sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną i wybierz coś dla siebie!

Wśród promocyjnych produktów znajdziesz stylowe...

Odbierz 10% rabatu na meble

Już teraz możesz zaoszczędzić na małe przyjemności kupując meble do swojego mieszkania. W najnowszej promocji Meble GUST przygotowaliśmy dla Ciebie rabat 10 % na wybrane meble do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju i pokoju dziecka. Taka okazja trwa tylko do 11 kwietnia!

W szerokiej ofercie promocyjnej Meble GUST znajdziesz meble, które w stu...

Promocja Kupujesz - Zyskujesz

Skorzystaj z promocji Meble Gust i odbierz rabat 50 zł za każde 500 zł wydane na meble. Warto skorzystać z okazji, bo kupując kolejne produkty można zaoszczędzić jeszcze więcej! Akcja promocyjna obowiązuje do 30 marca lub do wyczerpania zapasów magazynowych.


Teraz możesz zaoszczędzić na urządzaniu mieszkania, bo im więcej wydajesz, tym więcej...