Meble nawet 30% taniej

Wiosna zbliża się wielkimi krokami - to dobry czas na małą metamorfozę wnętrza. Marka Meble Gust przygotowała dla swoich Klientów wyjątkową promocję. Już teraz możesz zaoszczędzić nawet 30% na zakupie mebli do swojego mieszkania! Niższe ceny obowiązują do 14 marca.

Przygotuj się na nadejście wiosny i już teraz zaprowadź pozytywne zmiany w swoim wnętrzu. W najnowszej akcji promocyjnej znajdziesz meble do salonu, jadalni, sypialni i pokoju dziecka w różnych stylach i kolorach. Możesz dopasować meble do siebie oraz wielkości pomieszczenia, które urządzasz. Promocja obejmuje funkcjonalne systemy modułowe, dzięki czemu zyskujesz możliwość dowolnego ustawiania mebli i komponowania ich ze sobą. Jeśli kiedyś znudzi Ci Twoja nowa aranżacja, nie będziesz musiała kupować nowych mebli – wystarczy, że zmienisz ich ustawienie, by spojrzeć na wnętrze w zupełnie nowym świetle. 

Promocyjnych produktów szukaj w salonach Meble Gust i na www. meblegust.pl. Akcja trwa do 14 marca lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Wróć