10% rabatu na meble

W najnowszej promocji marki Meble Gust każdy, kto poszukuje idealnych rozwiązań do swojego mieszkania może skorzystać z okazji i kupić meble 10% taniej! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy – produkty objęte promocją zostały oznaczone etykietą „Promocja”.

Poznaj wyjątkowe kolekcje mebli do każdego domowego wnętrza. Już teraz w niższych cenach dostępna jest m.in. kolekcja Academica, czyli nowoczesny system mebli modułowych w ciepłym odcieniu drewna dąb sonoma. Jeśli urządzasz pokój dziecka warto poznać zalety i niebanalny design kolekcji Colorado. System wzbogacony o oryginalne, podłużne uchwyty, dostępne aż w czterech kolorach do wyboru, pozwoli urządzić doskonały pokój dla dziecka w każdym wieku. Elegancki i funkcjonalny salon zaaranżujesz z kolei wykorzystując system Kaspian – nowoczesną i minimalistyczną formę mebli w siedmiu modnych wariantach kolorystycznych.

Promocyjnych produktów szukaj w salonach Meble Gust i na www. meblegust.pl. Akcja trwa do końca lutego lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

Wróć